POLĘDWICZKI WIEPRZOWE Z WOLNOWARU (keto, LCHF, MAD, redukcja)

POLĘDWICZKI WIEPRZOWE Z WOLNOWARU (keto, LCHF, MAD, redukcja)

POLĘDWICZKI WIEPRZOWE Z WOLNOWARU (keto, LCHF, MAD, redukcja)

Przepis na : obiad

Polędwiczki wieprzowe z wolnowaru to kolejne banalne w przygotowaniu i fenomenalne w smaku danie z użyciem tego urządzenia! Do tej pory polędwiczki smażyłam na patelni i dzieliłam się z Wami przepisem . Jednak odkąd mam wolnowar to coraz więcej potraw ląduje w jego misie a ja oszczędzam czas gdy posiłki same się gotują. Wybrałam najbardziej leniwą wersję na to danie, czyli surowe mięso bez jakiegokolwiek wstępnego podsmażania czy marynowania po prostu włożyłam do misy. Tak przygotowane polędwiczki wieprzowe z... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

polędwiczki, polędwiczka, polędwiczki wieprzowe, mięso, sosy, mielone, dieta, kalafior, obiad, cukinia, fit, szparagi, kapustą, fasolka szparagowa, brokuł, fasolka, boże narodzenie, bezglutenowe, polędwiczki w sosie, mięso mielone

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.