PIECZONE OPONKI SEROWE (keto, LCHF, bez glutenu)

PIECZONE OPONKI SEROWE (keto, LCHF, bez glutenu)

PIECZONE OPONKI SEROWE (keto, LCHF, bez glutenu)

Przepis na : deser

Za 2 tygodnie Tłusty Czwartek i dostaję coraz więcej zapytań o przepisy na smakołyki w wersji LCHF. W statystykach oraz w grupach ogromną popularnością cieszą się keto oponki serowe i pączki bez glutenu i laktozy . Wiem jednak, że niektórzy mieli problemy z ich smażeniem, więc dzięki Waszym podpowiedziom powstał przepis na pieczone oponki serowe. Są naprawdę przepyszne, mięciutkie i wilgotne w środku jak te tradycyjne a do tego zawsze wychodzą! Dla ułatwienia nakręciłam dla Was dodatkowo amatorski filmik instruk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

15 najlepszych przepisów na Tłusty Czwartek

Według chrześcijańskiego kalendarza jest to ostatni czwartek przed wielkim postem, znany również pod inną nazwą „zepsuty czwartek”.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pączki, dieta, deser, desery, pączki pieczone, ciasto, mielone, bezglutenowe, polewa czekoladowa, fit, śniadania, lukier , ser biały, bez pieczenia, mak, ciasto kokosowe, ciasta bez pieczenia, ciasto bez pieczenia, ciasto czekoladowe, ciasta czekoladowe, ciasto z makiem, ciasto fit

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.