KREWETKI W MAŚLE CZOSNKOWYM (keto, LCHF, optymalne, bez glutenu)

KREWETKI W MAŚLE CZOSNKOWYM (keto, LCHF, optymalne, bez glutenu)

KREWETKI W MAŚLE CZOSNKOWYM (keto, LCHF, optymalne, bez glutenu)

Przepis na : obiad

Osobiście nigdy nie byłam fanką owoców morza, ale mam w domu 2 wielbicieli tego typu potraw więc przygotowuję je specjalnie dla nich. Jednak do krewetek z masłem czosnkowym przekonałam się również i ja sama Do przygotowania polecam świeże krewetki w pancerzu (mogą być gotowane) a na pewno poczujecie różnicę w smaku porównując do tych mrożonych. Danie nie tylko pyszne, ale i ekspresowe Składniki: 500 g świeżych (u mnie gotowanych) krewetek królewskich w pancerzach 100 g masła 3 ząbki czosnku 1/2 papryczki chil... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

krewetki, diety, dieta, owoce morza, przepisy fit, sałata, fit, bezglutenowe, przekąski, obiad

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.