Pasta z pieczonego kalafiora

6
 • Pasta z pieczonego kalafiora
 • Pasta z pieczonego kalafiora

  Przepis na : śniadanie

  Ta pastę robiłam już kilka razy ale ponieważ szybko znika nie zdążyłam zrobić zdjęcia. Pasta z mojego dzisiejszego zdjęcia jest wykonana przez moją córkę Justynę, bo moja znowu zniknęła bez wieści. Zapraszam zatem na przepyszną pastę do chleba, jako dip do warzyw albo zajadajcie samą. Przepis pochodzi z bloga Marty Dymek Jadłonomia. Pasta do chleba z kalafiora. CZYTAJ DALEJ Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie


  Tematycznie do tego przepisu

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  • Dieta na zaparcia
   Dieta na zaparcia

   Ograniczenie niektórych produktów pozwoli zwalczyć zaparcia osobom na to podatnym. Trzeba zmienić trochę dotychczasowe zasady żywieniowe, by wspomóc pracę jelit.

  • Fit przepisy
   Fit przepisy

   Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

  Inne przepisy z Moje Małe Czarowanie

  Dodaj komentarz