Panzanella z groszkiem cukrowym i szparagami

Panzanella z groszkiem cukrowym i szparagami

Panzanella z groszkiem cukrowym i szparagami

Przepis na : śniadanie

Panzanella to moja ulubiona sałatka włoska, po prostu kocham ją miłością pierwszą. Inne wersje panzanelli znajdziecie pod linkiem na blogu. Dziś będzie szybko i pysznie, zapraszam. Można ją zrobić dzień wcześniej a potem zajadać do woli. Jeśli uda się Wam zakupić szparagi to róbcie i zajadajcie, mnie się udało. Panzanella z groszkiem i szparagami. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.