Wiosenne keto ciasto Leśny Mech (Paleo, LowCarb, bez nabiału)

Wiosenne keto ciasto Leśny Mech (Paleo, LowCarb, bez nabiału)

Keto ciasto Leśny Mech na powitanie wiosny! No w końcu! W tym roku jakoś wybitnie dłużyło mi się to oczekiwanie na wiosnę , ale oto jest! Od kilku dni zaszczyca nas swoją obecnością, otula ciepłym powiewem wiatru i zachwyca feerią barw... Z tej okazji powstało wyjątkowe keto ciasto , które kolorami ma nawiązywać do nowej, tak oczekiwanej pory roku. A jest to keto ciasto Leśny Mech . Charakteryzuje się ono zielonym kolorem biszkoptu . Poza tym, jest to całkiem normalne ciasto z kremem... :) Krem powstał z po...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, szpinak, galaretka, ciasto bez pieczenia

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.