Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Stres – nieodzowny towarzysz dnia codziennego Stres to coraz poważniejszy problem, zarówno w kwestii skali, jak i stopnia oddziaływania na organizm ludzki. Staje się on nieodłącznym elementem życia we współczesnym świecie, nastawionym na szybkie rezultaty i ciągły wzrost efektywności. Idea zrównoważonego rozwoju pozostaje jedynie wyświechtanym i dawno zapomnianym frazesem. Czy tak jednak powinno być? Czy jako jednostki powinniśmy się na to zgadzać? Wydaje nam się pewnie, że nie mamy na to większego wpływ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.