Keto fondant czekoladowy, czyli lava cake (Paleo, LowCarb)

Keto fondant czekoladowy, czyli lava cake (Paleo, LowCarb)

Keto fondant czekoladowy - pozycja obowiązkowa nie tylko dla miłośników czekolady Są tutaj jacyś fani czekolady ? Mam dla Was dobrą i złą wiadomość... Słyszeliście o tym, że jeśli zmiany klimatu będą dalej postępować w takim tempie, jak ma to miejsce dzisiaj, to w 2050 roku nie będzie już na świecie czekolady...? 1 Klimat nie będzie bowiem odpowiedni dla uprawy kakaowca... 😬 To jest zdecydowanie zła wiadomość. Natomiast dobra jest taka, że jak na razie kakao i czekolada są jeszcze dostępne. Trzeba wi...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, ciasteczka, ciasto czekoladowe

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.