Keto ciasto z marcepanem i żurawiną (Paleo, LowCarb)

Keto ciasto z marcepanem i żurawiną (Paleo, LowCarb)

Keto ciasto z marcepanem i żurawiną (Paleo, LowCarb)

Keto ciasto z marcepanem i żurawiną Keto ciasto z marcepanem i żurawiną – typowy smak Świąt Nie ustaję w opracowywaniu dla Was keto przepisów w świątecznych klimatach. Mam nadzieję, że nie jest dla Was jeszcze za późno na kolejny świąteczny wypiek … W dodatku bardzo udany. Inspirację zaczerpnęłam z tradycyjnego angielskiego ciasta świątecznego (christmas fruit cake), czyli ciasta z dużą ilością bakalii i marcepanu właśnie. Chociaż tamto w oryginale jest mocno nasączane rumem i pozostawione do dojrzewania, a... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, wiśnia, pomarańcze, deser, desery, awokado, likier, biszkopt, ciasto z masa, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, bez pieczenia

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.