Keto ciasto czekoladowo – mandarynkowe (Paleo, LowCarb)

Keto ciasto czekoladowo – mandarynkowe (Paleo, LowCarb)

Keto ciasto czekoladowo – mandarynkowe (Paleo, LowCarb)

Keto ciasto czekoladowo – mandarynkowe Czekolada z pomarańczą polecają się na Święta Drzewko mandarynkowe – surowiec do ciasta Udzielił mi się świąteczny klimat. W weekend wyciągnęłam z czeluści szafy wszystkie świąteczne ozdoby i udekorowałam mieszkanie. Cieszyłam się jak dziecko z kolorowych światełek i dekoracji. Na fali tego przedświątecznego uniesienia powstało też keto ciacho , które jak najbardziej wpisuje się w bożonarodzeniową charakterystykę. Jest to bowiem keto ciasto czekoladowo – man... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, pierogi, boże narodzenie, ciasto kokosowe, bożonarodzeniowe, dieta, polewa czekoladowa, ciasto na pierogi

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.