Keto brownie podwójnie dyniowe (Paleo, LowCarb)

Keto brownie podwójnie dyniowe (Paleo, LowCarb)

Keto brownie podwójnie dyniowe (Paleo, LowCarb)

Keto brownie podwójnie dyniowe w polewie dyniowo – jogurtowej Najlepsze ciasto dyniowe ever No czegoś takiego dawno nie było… Moja mama przygotowała ciasto dyniowe , które pobiło wszelkie inne dyniowe propozycje , które kiedykolwiek mieliśmy okazję próbować… Pamiętacie, jak przy okazji babki jogurtowej ze śliwkami wspominałam, że dobrze, że nie pokusiłam się o ciasto dyniowe , bo moja mama zrobiła…? To właśnie było TO ciasto. Jest piernikowe, czekoladowe i dyniowe zarazem, a polewa stanowi tutaj idea... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Kiedy upiec pierniczki? Najlepszy czas na pieczenie.

Na każdy piernik jest inna pora. Jedne miękną bardzo szybko, a inne potrzebuje trochę czasu, aby rozpływały się w ustach.

Czytaj dalej...

Co zrobić, by pierniczki szybciej zmiękły?

Piernik ma to do siebie, że potrzebuje czasu, aby dojrzeć. Na szczęście są sposoby na przyśpieszenie tego procesu.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, piernik, dynia, dieta, puree dyniowe, ciasto czekoladowe, ciasto jogurtowe, babki, desery, deser, halloween, polewa czekoladowa, ciasto ze śliwką, szybkie ciasto

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.