Zapiekane kanapki z serem i pomidorami

Zapiekane kanapki z serem i pomidorami

Zapiekane kanapki z serem i pomidorami

Przepis na : śniadanie

Uwielbiam te proste zapiekane kanapki z serem i pomidorkami. Są one bardzo szybkie do zrobienia i mało skomplikowane , przygotować może je każdy bez wyjątku. Podstawą tych kanapek jest pieczywo , dwa rodzaje sera: mascarpone oraz mozzarella a także pomidorki koktajlowe . Całość zapiekana jest w piekarniku, na początku z opcją pieczenia góra-dół a później z opcją pieczenia grill. Grill sprawia, iż góra kanapek jest fajnie przypieczona a kanapki są lekko-chrupiące. Po wyjęciu z piekarnika kanapki posypuję świeżo... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.