Pieczone skrzydełka

Pieczone skrzydełka

Pieczone skrzydełka

Przepis na : obiad

Jeśli lubisz mięso z kurczaka to polubisz i to danie. Jest bajecznie proste do zrobienia i świetnie sprawdzi się na zbiorowych imprezach. Pieczone skrzydełka Skrzydełka z kurczaka przez długi czas były jedną z tych części kurczaka, po którą sięgałam najrzadziej. Zmieniło się to jakiś czas temu kiedy moja teściowa zrobiła na obiad pieczone skrzydełka z kurczaka właśnie. Podała je z tzatzikami i sałatką makaronową. Proste danie a smakowało fantastycznie. Niedawno postanowiłam odtworzyć przepis teściowej i zrobiłam ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu mecooks

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Rewelacyjne zastosowania cytryny w kuchni

Mało osób zdaje sobie sprawę, że w wielu problemach kuchennych skuteczna może się okazać cytryna.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Autor

MeCooks

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

skrzydełka, kurczak, mielone, mięso, kurczak pieczony, obiad, sałatka, sałatki, tarta, impreza, śledź, salatka z makaronem, salatka makaronowa, sałatka z kurczakiem, sałatka do obiadu, mięso mielone, bez pieczenia

Inne przepisy z mecooks

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.