Sałatka śledziowa z curry.

Sałatka śledziowa z curry.

Sałatka śledziowa z curry.

Przepis na : sałatka

Święta zbliżają się nieubłaganie, człowiek w wolnej chwili zaczyna kombinować i zastanawiać się nad menu. Co zrobić innego, równie smacznego, ale w klimacie świątecznym. W niemal każdym domu w tym okresie królują ryby. Są to przeróżne gatunki, przyrządzane na wszelakie sposoby. Jednak chyba królem od wieków na polskich stołach jest karp i śledzik. Osobiście moja rodzina za karpiem nie przepada, ale śledź ;). Pochłaniany jest pod każdą postacią i w każdej ilości. Będąc na diecie wymyśliłam sobie sałatkę, która prz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Malinowe Pocałunki

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Autor

elwira K

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

curry, sałatka curry, przepisy na święta, śledź, sałatki, sałatka, malinowe, ogórki, ryby, ryba, majonez, smaczna sałatka, smaczna sałatka, świąteczne, diety, sosy, świąteczne przepisy, dieta, ryby na święta, sałatki ze śledziem, sałatka ze śledziem, śledzie w sosach, szybka sałatka, szybkie sałatki, ogórki curry, ogórki w curry, sałatka z majonezem, sałatka śledziowa, śledź w śmietanie

Inne przepisy z Malinowe Pocałunki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.