Sałatka śledziowa wigilijna. Olej rzepakowy górą!

Sałatka śledziowa wigilijna. Olej rzepakowy górą!

Sałatka śledziowa wigilijna. Olej rzepakowy górą!

Przepis na : sałatka

Chciałabym podać coś innego bardziej  świątecznego na tegoroczną Wigilię.  Tradycyjnie podane śledzie w oleju znudziły mi się.  Propozycja podania bardzo zachwyciła moich domowników. Do śledzi używam jedynie oleju rzepakowego. Olej rzepakowy jest naturalnym źródłem kwasów omega – 3 i dlatego wyłącznie króluje w mojej kuchni. Ma niezliczone pokłady wartości odżywczych. Znakomicie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Więc dlaczego miałabym stosować coś innego?  Składniki.- ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Malinowe Pocałunki

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Autor

elwira K

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, ogórki, malinowe, mielone, cebula, ogórki kiszone, papryka, majonez, jabłka, sledzie w oleju, świąteczne, świąteczne przepisy, słodkie, ryba, przystawki, sałatki, sałatka, ryby, sałatki ze śledziem, sałatka ze śledziem, przepis na coś slodkiego, sałatka śledziowa, sałatka z ogórka kiszonego, sałatka z majonezem, sałatka z papryki

Inne przepisy z Malinowe Pocałunki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.