Pieczona polędwiczka wieprzowa / Baked Pork Tenderloin

Pieczona polędwiczka wieprzowa / Baked Pork Tenderloin

Pieczona polędwiczka wieprzowa / Baked Pork Tenderloin

Pieczona polędwiczka wieprzowa  Pieczona polędwiczka wieprzowa jest idealna na kanapki lub na obiad. Soczysta polędwica z piekarnika z sosem śmietanowym to dobry pomysł na Święta, Sylwestra i inne okoliczności. Zobaczcie, jak łatwo przygotować polędwicę z piekarnika na poniższym filmie : Kliknij tu, by subskrybować mój kanał na Youtube Polędwica pieczona w całości uda się idealnie, jeśli będziemy pamiętać o kilku zasadach. Aby mięso było soczyste i delikatne, należy najpierw krótko obsmażyć je na pate... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.