Muffinki z dżemem / Jam Muffins

Muffinki z dżemem / Jam Muffins

Muffinki z dżemem / Jam Muffins

Muffinki z dżemem Dziś zapraszam na puszyste muffinki z dżemem - fit (z dodatkiem zdrowej mąki i bez cukru ) albo w wersji tradycyjnej (słodkiej, z mąką pszenną). Moje łatwe babeczki z dżemem zawsze się udają. Jeśli lubicie zdrowe desery, do ich wypieku świetnie sprawdzi się mąka orkiszowa (pół na pół jasna z pełnoziarnistą) albo ciecierzycowa. Muffinki z mąką z ciecierzycy zyskują dodatkowo pięknego, słonecznego koloru. Gdy przygotowuję je w zdrowej wersji, nie dodaję do ciasta cukru - wystarcza mi słodycz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.