Kurczak w sosie z sera pleśniowego / Chicken with Blue Cheese Sauce

Kurczak w sosie z sera pleśniowego / Chicken with Blue Cheese Sauce

Kurczak w sosie z sera pleśniowego / Chicken with Blue Cheese Sauce

Przepis na : obiad

Kurczak w sosie z sera pleśniowego Lubicie sery pleśniowe? Dziś na obiad poleca się pyszny kurczak w sosie z sera pleśniowego . Pierś z kurczaka w sosie serowym jest łatwa i szybka w przygotowaniu, to idealne danie dla całej rodziny. Kurczak w sosie z sera pleśniowego może być przygotowany z sera z niebieską pleśnią lub ewentualnie z łagodniejszego w smaku sera camembert. Wybierzcie ulubiony lub ten, który akurat macie w lodówce; ja zawsze wybieram ten z niebieską pleśnią. Ilość sera również zależy od Waszych upodo... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Autor

Lekcje w kuchni

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, sosy, pierś, por , obiad, pierś z kurczaka, papryka, cukinia, szpinak, makaron, ziemniaki, pasta, ryż, kasza, gulasz, kurczak z papryką , kurczak z makaronem, kurczak z ryżem, makaron ze szpinakiem, szybki obiad, gulasz z piersi kurczaka

Inne przepisy z Lekcje w kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.