Kurczak w sosie barbecue

Kurczak w sosie barbecue

Przepis na : obiad

Kurczak w sosie barbecue  Dziś kolejny szybki obiad z piersią kurczaka - delikatnie słodko-kwaśny kurczak w sosie barbecue . Jest prosty i szybki w przygotowaniu, uda się nawet początkującym. Pierś z kurczaka w sosie barbecue jest delikatna i mięciutka. Sos należy doprawić go do smaku - ma być lekko kwaśny, słodki i pikantny z wyraźnym aromatem wędzonej papryki, absolutnie nie pomijajcie jej w daniu. Sos może być ostrzejszy lub łagodny, w zależności od tego, jak dużo ostrej papryczki preferujecie. Kurczak...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.