Alternatywy dla mięsa na Wielkanoc

Alternatywy dla mięsa na Wielkanoc

Alternatywy dla mięsa na Wielkanoc

Nie samym boczkiem na Święta człowiek żyje. Zobacz nasze alternatywy dla mięsa na Wielkanoc. Z czym kojarzy nam się wielkanocny stół? Oczywiście z różnego rodzaju mięsami, które są obowiązkową pozycją w świątecznym menu. Pieczona kiełbasa z cebulką, szynki, boczki i balerony są częstym gościem podczas wielkanocnych spotkań z rodziną. Boczek, baleron, szynka, sałatka jarzynowa i jajka w majonezie wyglądają cudownie, jednak co zrobić by po świętach nie być przejedzonym, a jedynie najedzonym? Odpowiedź jest bardz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu kuron.com.pl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

Bogumiła Kuroń

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryby, mięso, ryba, wielkanoc, boczek, śledź, pstrag, ryba po grecku, kiełbasa, szynka, kanapki, kanapka, sałatki, sałatka, żurek, przystawki, wołowina, śniadania, koreczki, wieprzowina, polędwiczki wieprzowe, sałatka jarzynowa, sałatka z szynką, chleb, kaczki, przekąski, dorsz, sosy, kolacja, polędwiczki

Inne przepisy z kuron.com.pl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.