Sos czosnkowy w 3 minuty

Sos czosnkowy w 3 minuty

Sos czosnkowy w 3 minuty

Sos czosnkowy w 3 minuty to jeden z najbardziej lubianych przez Polaków dodatków do wielu dań. Sos czosnkowy podajemy jako dodatek do pizzy, mięsa z grilla, przystawek warzywnych, tortilli. Przygotowanie go zajmuje niezwykle mało czasu, a dzięki specjalnym właściwościom czosnku jest on niezwykle zdrowy. Czosnek jest to roślina wywodząca się z krajów Azji Środkowej, jednak obecnie jest uprawiana na całym świecie. Czosnek ma zastosowanie nie tylko jako przyprawa w kuchni, ale posiada również wiele właściwości... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.