Pesto z jarmużu w 5 minut

Pesto z jarmużu w 5 minut

Pesto z jarmużu w 5 minut

Przepis na : obiad

Pesto z jarmużu to świetna propozycja jako dodatek do makaronu, pieczywa, grzanek. Jarmuż jest to pewien rodzaj kapusty, ma dość grube liście oraz lekko orzechowy posmak. Bardzo lubię przygotowywać i podawać to danie z tagliatelle. Pesto z jarmużu jest bogactwem witaminy A. Z całą pewnością tym sposobem wspomożecie swoją odporność. Ten pyszny dodatek przygotujecie dosłownie w 5 minut. Zobaczcie, co będzie Ci potrzebne i jak go przygotować. Na końcu znajdziecie również kilka wskazówek, jak można podkręcić smak... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.