Penne w sosie pomidorowym z cukinią i bakłażanem

Penne w sosie pomidorowym z cukinią i bakłażanem

Penne w sosie pomidorowym z cukinią i bakłażanem

Przepis na : obiad

Penne w sosie pomidorowym z cukinią i bakłażanem i pomidorkami to świetny pomysł na obiad we włoskim stylu. Idealnie przygotować go wczesną jesienią, albo późnym latem, kiedy wszystkie składniki są dostępne. Jest to danie sezonowe. W daniu tym jesteśmy w stanie przemycić odrobinę warzyw, które zjedzą również dzieciaki. Bo o tym, że uwielbiają makaron nie muszę nawet wspominać. Wykorzystajcie również jeśli lubicie penne razowe, będzie znacznie zdrowsze. Składniki makaron penne 200ml passaty pomidorowej 7 pomidor... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.