Pasta kanapkowa z ciecierzycy

Pasta kanapkowa z ciecierzycy

Pasta kanapkowa z ciecierzycy

Przepis na : śniadanie

Pasta kanapkowa z ciecierzycy to szybki pomysł na zdrowe i pożywne śniadanie. Nie jest to typowy hummus, a pasta do pieczywa. Jest ona pożywna, zdrowa i idealna dla wszystkich osób chcących się zdrowo odżywiać. Sprawdź przepis na pastę z koziego sera i suszonych pomidorów Składniki (na 5 kromek pieczywa) 200g ciecierzycy w zalewie 2 łyżki passaty pomidorowej 1 duży ogórek kiszony -> sprawdź kiszone czy kwaszone 1 mała cebula sól pieprz 1 łyżka Tahini Pasta kanapkowa z ciecierzycy – przepis Ciecierzycę o... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.