Orzeźwiający ananasowy koktajl

Orzeźwiający ananasowy koktajl

Orzeźwiający ananasowy koktajl

To idealna propozycja na ciepłe, letnie dni. Orzeźwiający ananasowy koktajl ukoi nasze pragnienie i pozwoli chociaż na chwile zapomnieć o upale. Do jego przygotowania potrzebujemy blendera z możliwością kruszenia lodu. Jeśli takim nie dysponujecie, to zawińcie kostki lodu w ściereczkę i uderzajcie w nie czymś twardym. Przepis na Smoothie melonowo – ananasowe Składniki świeży ananas (1/2 sztuki) 150 ml wody 2 łyżki miodu kilka listków świeżej mięty kilka kostek lodu Orzeźwiający ananasowy koktajl ̵... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.