Kurczak w sosie porowym

Kurczak w sosie porowym

Kurczak w sosie porowym

Przepis na : obiad

Kurczak w sosie porowym to pyszne, szybkie danie z filetem z piersi kurczaka. Nietypowo podam to danie z kaszą typu pęczak i soczewicą. Jako dodatek warzywny będzie surówka z marchewki, jabłka. Takie połączenie składników będzie idealne dla wszystkich, którzy są aktualnie na diecie, albo po prostu chcą się dobrze odżywiać. Jeśli chodzi o kaszę, to możecie wybrać inny rodzaj – kaszę gryczaną, kaszę jęczmienną. Możecie również kupić w sklepie gotowe mieszanki kasz z soczewicą, albo innymi dodatkami. Ja przy... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.