Domowa pizza z parówką i frytkami

Domowa pizza z parówką i frytkami

Domowa pizza z parówką i frytkami

Przepis na : obiad

Domowa pizza z parówką i frytkami to przepis inspirowany tradycyjną włoską pizzą podawaną z parówkami i frytkami. Dla niektórych to połączenie może wydawać się dziwne, jednak we Włoszech jest ono znane i serwowane praktycznie w każdej dobrej pizzerii. Pizza ta jest prawdopodobnie w dużym stopniu skierowana dla dzieci, które uwielbiają i parówki i frytki. W tym wpisie pokażę Wam jak przygotować klasyczne włoskie ciasto na pizzę, sos pomidorowy, a także podpowiem jakie wykorzystać dodatki. Składniki są na 2 blachy p... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Najlepszy sos czosnkowy!

Najlepsza receptura na sos czosnkowy! Jedyny w swoim rodzaju!

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.