Błyskawiczny koktajl borówkowy

Błyskawiczny koktajl borówkowy

Błyskawiczny koktajl borówkowy

Błyskawiczny koktajl borówkowy to idealny dodatek do śniadania, dostarczy nam ogrom witamin, składników odżywczych oraz białka i węglowodanów. Przygotujemy go dosłownie w kilka chwil. Sprawdźcie błyskawiczny przepis. W przypisie tym wykorzystam popularne białka – Whey isolate. Jeśli ich nie macie to się tym nie przejmujcie. Zróbcie po prostu bez tego. Sprawdź przepis na zielony koktajl z jarmużu Składniki 50g białka 150g borówek 1 banan 200 ml mleka migdałowego Błyskawiczny koktajl borówkowy – prze... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.