Amerykańskie pancakes z owocami

Amerykańskie pancakes z owocami

Amerykańskie pancakes z owocami

Przepis na : śniadanie

Amerykańskie pancakes z owocami. Ulubione śniadanie mieszkańców USA. My polecamy nie tylko na dobry początek dnia, ale też na podwieczorek lub kolację. Te naleśniki najlepiej smakują polane świeżym masłem i syropem klonowym oraz z dodatkiem owoców sezonowych. Przepis jest banalnie prosty. Warto przygotować sobie mieszankę z mąki, cukru oraz proszku do pieczenia i sody i zamknąć ja w słoiczku. Wystarczy przemnożyć suche składniki, by mieć już kilka gotowych porcji na przyszłość. W ten sposób oszczędzisz tro... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.