Ryżowa sałatka z łososiem i wakame

Ryżowa sałatka z łososiem i wakame

Ryżowa sałatka z łososiem i wakame

Jak już ostatnio pisałam Wam, moje smaki coraz bardziej podążają w stronę Orientu.  Bardzo lubię te już coraz mniej egzotyczne dla nas produkty, przyprawy i dania. Kolory, struktury, zapachy i aromaty tej kuchni bardzo działają na moje zmysły. Dziś na blogu kolejne danie z glonami wakame w roli głównej.Tym razem jest to ryżowa sałatka z łososiem i wakame. Powiem Wam, że łosoś i wakame, to połączenie idealne! Spokojnie możecie też zamiast wędzonego dodać tego ugotowanego na parze lub usmażonego. Będzie ró... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne przygody Gatity

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.