Śledzie po chłopsku

Śledzie po chłopsku

Śledzie po chłopsku

Przepis na : sałatka

Śledzie – jedni je uwielbiają, drudzy nienawidzą ;) Ja należę zdecydowanie do tych, którzy śledzie mogliby jeść i jeść, zmieniając tylko formę ich podania :) Tak więc na Święta Bożego Narodzenia, czy też Sylwestra, nie może ich u mnie zabraknąć :) Często także w ciągu roku pokuszę się o sałatkę śledziową, czy śledzie opiekane w zalewie octowej. Więc gdy tylko ostatnio w oczy rzucił mi się ten przepis, wiedziałam, że muszę je koniecznie wypróbować :) Inspirację do nich znalazłam na stronie Mniam mniam. ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne Przeboje

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Autor

PaulinkaPaulinka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, ogórki, sałatka, sałatki, ziemniaki, boże narodzenie, ogórki kiszone, majonez, sylwester, sałatka śledziowa, sałatka ze śledziem, kolacja, sałatki ze śledziem, salatka ziemniaczana, śniadania, przekąski, impreza, przekąska, sledzie w oleju, śledź w zalewie, śledź w śmietanie, ziemniaki w mundurkach, przekąski na impreze, przekąska na imprezę, sałatka z majonezem, sałatka na boże narodzenie, salatka z jajkiem, sałatka śledziowa z jajkiem, sałatka śledziowa z ziemniakami, przekąski na sylwestra

Inne przepisy z Kulinarne Przeboje

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.