Ciasto Adwokat bez pieczenia

Ciasto Adwokat bez pieczenia

Ciasto Adwokat bez pieczenia

Blaszka o wymiarach 25cmx 25cm Inspiracja: zjemto.blox.pl Składniki Herbatniki maślano-kakaowe np. Bonitki, ok. 400-500g Żółtka 3 sztuki Cukier waniliowy 16g (1 duże opak.) Mleko 700ml Cukier 1 szklanka (o poj. 250ml) Sól szczypta, do ubicia masła Mąka pszenna tortowa 3 płaskie łyżki Skrobia ziemniaczana 5 łyżek Masło 200g Likier Adwokat o smaku Tiramisu, 180ml Kakao […] The post Ciasto Adwokat bez pieczenia appeared first on KulinarnePrzeboje.pl . czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Kulinarne Przeboje

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

15 najlepszych likierów na Święta i nie tylko!

Likiery, ach likiery! Słodkie trunki, których wręcz nie da się nie lubić. Kiedyś najpopularniejszym likierem był ajerkoniak, lecz w obecnych czasach wyobraźnia ludzka nie zna granic i powstaje wiele nowych likierów.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.