15 najlepszych likierów na Święta i nie tylko!

Likiery, ach likiery! Słodkie trunki, których wręcz nie da się nie lubić. Kiedyś najpopularniejszym likierem był ajerkoniak, lecz w obecnych czasach wyobraźnia ludzka nie zna granic i powstaje wiele nowych likierów, które kuszą smakiem i aromatem. Ostatnimi czasy bardzo modne są likiery z cukierków, np. kukułkówka bądź likier krówkowy. Nie można jednak zapomnieć też o takich klasykach jak likier kawowy, czekoladowy, czy Malibu. A jaki jest Wasz ulubiony likier? Co najczęściej pijecie podczas świąt, czy też w gronie przyjaciół? Piszcie w komentarzach o Waszych likierowych propozycjach!

Zobaczcie również : Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Likier kawowy w 5 minut! Likier kawowy w 5 minut! Likier kokosowy a'la Malibu Likier kokosowy a'la Malibu Domowy Advocat, ajerkoniak, likier jajeczny. Domowy Advocat, ajerkoniak, likier jajeczny.
Likier bananowy Likier bananowy Likier piernikowy Likier piernikowy Likier z kukułek Likier z kukułek
 
Likier na cukierkach Werther's Original Likier na cukierkach Werther's Original Likier krówkowy Likier krówkowy Likier krówkowy Likier krówkowy
Likier a la Malibu Likier a la Malibu Likier lodowy - Ice'ówka Likier lodowy - Ice'ówka Likier kokosowy Likier kokosowy
 
Domowy likier czekoladowy. Chocolate liquor Domowy likier czekoladowy. Chocolate liquor Likier espresso Likier espresso LIKIERU odrobina. I wesoła była mina! LIKIERU odrobina. I wesoła była mina!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.