Z ŁĄKI NA TALERZ: Bułeczki z czosnaczkiem

Z ŁĄKI NA TALERZ: Bułeczki z czosnaczkiem

Z ŁĄKI NA TALERZ: Bułeczki z czosnaczkiem

Gdyby nie obecna sytuacja ogólnoświatowa, pewnie duża część z Was ucztowałaby teraz pod zieleniącymi się drzewami na piknikach. Maj to miesiąc rozpoczynający szaleństwa biesiadowania pod gołym niebem. Ale nic straconego! Wszystko, co dobre wciąż przed nami, a tymczasem urządźmy sobie piknik w domu, na tarasie, balkonie, czy w ogrodzie. Rozłóżmy koc, postawmy talerze i ulubione przekąski...w domowym zaciszu też można się dobrze bawić! Niech wstępem do ucztowania będą zwijane bułeczki z pastą z czosnaczku, czyli ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Idealne ciasto drożdżowe

Co zrobić aby ciasto drożdżowe było idealne?

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, bułki, przekąski

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.