Rybne curry z pomidorami i cynamonowym ryżem

14
 • Rybne curry z pomidorami i cynamonowym ryżem
 • Rybne curry z pomidorami i cynamonowym ryżem

  Mróz wciąż trzyma. Czasem mocniej, czasem słabiej, jak dziś. I kiedy czasem na chwilę w dzień zrobi się cieplej i wierzchnia warstwa zimowego pokrycia zacznie tracić swoją zwartą konsystencję, mozolnie wilgotnieć żeby za chwilę znów powrócić do pierwotnego stanu stałego, wtedy nawet dzikie ścieżki zamieniają się w ślizgawki. Na spacerach w takich warunkach można się nauczyć z wielką gracją łapać każdą gałąź, żeby tylko utrzymać jakąkolwiek pozycję zbliżoną do pionu i nie połamać doszczętnie wszystkich kończy... Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana


  Tematycznie do tego przepisu

  • Najlepsza dieta na zimę
   Najlepsza dieta na zimę

   Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

  • Dieta dla rzucających palenie
   Dieta dla rzucających palenie

   Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

  • 15 przepisów na karpia
   15 przepisów na karpia

   15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

  • Jak przygotować karpia na Wigilię?
   Jak przygotować karpia na Wigilię?

   Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

  Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

  Dodaj komentarz