PROJEKT ŚNIADANIE: Zimowa owsianka z gorącymi malinami

PROJEKT ŚNIADANIE: Zimowa owsianka z gorącymi malinami

PROJEKT ŚNIADANIE: Zimowa owsianka z gorącymi malinami

Tej nocy okolicę przykryła kolejna warstwa rozkosznie puchatego i skrzypiącego pod butami puchu. Bardzo lubię ten moment o poranku, gdy otwieram drzwi klatki schodowej, a przede mną bielutki chodnik z pierwszymi śladami butów, i kiedy mój kudłaty piesek wybiega w tę puszystą biel, ciesząc się i ciekawiąc, jak szczenię :) Brodzimy w śniegu po kostki, zachwycając się obielonymi drzewami, wyciszonym światem, mrużąc oczy od chłodnego wiatru pełnego mroźnych płatków, które łapię na język, gdy w pobliżu nie ma zbyt wie... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Dlaczego warto jeść owsiankę?

Każdy z nas wie, że owsianka jest zdrowa lecz nie wiadomo dlaczego. Z pewnością dlatego, gdyż zawiera dużo błonnika i jest bogatym źródłem węglowodanów złożonych.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Jak przygotowywać potrawy, by nie tracić cennej witaminy C?

Nastała już jesień, więc nasz organizm musi walczyć z bakteriami i wirusami wywołującymi przeziębienia lub grypę.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

banan, śniadania, sernik

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.