Cukinia w zalewie octowej i curry

Cukinia w zalewie octowej i curry

Cukinia w zalewie octowej i curry

Rewelacyjna sałatka na zimę. Nic dodać nic ująć. Mam cukinię w ogrodzie, ponieważ bardzo ją lubię. Polecam. Wykonanie – cukinię umyć, odciąć końcówki i pokroić w cienkie plasterki. Gdyby cukinia miała twardą skórę to ją obierzcie. Czasami skórki są bardzo twarde. Papryki umyć i pokroić w paski. Cebulki obrać i pokroić w półplasterki. Wszystko razem wrzucić do dużej miski i wymieszać. Zalać warzywa wodą, wsypać sól. Dokładnie wymieszać. Przykryć i zostawić na 12 godzin. W tym czasie kilka razy zamiesz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Pokoleń

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Autor

kuchniapokolen

Uwielbiam fotografowanie, gotować i piec a teraz jeszcze troszeczkę biegać 😉 Mam bloga kulinarnego na którego serdecznie zapraszam www.kuchniapokolen.pl

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka

Inne przepisy z Kuchnia Pokoleń

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.