Kopytka, szpinak, gorgonzola – obiad z trzech składników

Kopytka, szpinak, gorgonzola – obiad z trzech składników

Kopytka, szpinak, gorgonzola – obiad z trzech składników

Przepis na : obiad

Kopytka, szpinak, gorgonzola – obiad z trzech składników Dzisiaj pracuję z domu, więc mogę sobie zrobić obiad sama :) Tym razem nie do pudełka. Kopytka, szpinak, gorgonzola – to znalazłam w lodówce i już był pomysł.   Kopytka kupne, tak nie ukrywam tego wcale :) Resztka opakowania liści szpinaku, pozostałego po sałatce sprzed kilku dni. W lodówce też znalazłam kawałek mojego ulubionego sera czyli gorgonzoli. Aj, mogłabym ją jeść codziennie, uwielbiam ! Kopytka, szpinak, gorgonzola garść kopyt... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia na wzgórzu

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.