Śledzie z kolorowym pieprzem

Śledzie z kolorowym pieprzem

Śledzie z kolorowym pieprzem

Przepis na : śniadanie

Śledzie w oleju z kolorowym pieprzem i cebulką, to bardzo prosta w wykonaniu przystawka lub przekąska. Wystarczy pokroić filety na kawałki, cebulkę w piórka i zamarynować w oleju z dodatkiem kolorowego pieprzu. Takie śledzie w oleju możesz przygotować o wiele wcześniej i bez problemu postoją w lodówce nawet kilkanaście dni. Śledzie konserwuje nie tylko olej, ale również pieprz. Co najważniejsze, właśnie po kilku dniach śledzie w oleju z kolorowym pieprzem są najbardziej aromatyczne i smaczne. Jeśli szukasz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Na Wypasie

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.