Grillowanie w plenerze z grillem przenośnym + przepisy na mięsa z grilla

Grillowanie w plenerze z grillem przenośnym + przepisy na mięsa z grilla

Grillowanie w plenerze z grillem przenośnym + przepisy na mięsa z grilla

Przepis na : obiad

Czas na majówkę, wraz z którą rozpoczyna się sezon grillowy oraz turystyczny. Osobiście czekam na ten czas cały rok, by spakować grilla i wyjechać za miasto, na łono natury. Gdziekolwiek jedziemy - na piknik, kemping, pod namiot czy do domku letniskowego, grill to postawa naszego wyposażenia. Grillowanie na świeżym powietrzu, nad brzegiem jeziora, z dala od zgiełku to prawdziwy relaks i przyjemność. Poza tym, grillowanie z dala od cywilizacji to najlepszy, najszybszy, najwygodniejszy sposób przygotowania ci... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia MagdaLeny

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

Kuchnia MagdaLenyKuchnia MagdaLeny

Uwielbiam eksperymentować w kuchni, która zamienia się w małe laboratorium...a ja mieszam, próbuję, przyprawiam, miksuję, zmieniając popularne przepisy lub tworząc własne autorskie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

grill, śniadania, sosy, ciasto, tarta, skrzydełka, obiad, kurczak, zupa, kolacja, ogórki, polędwiczki, bez pieczenia, tort, torty, desery, deser, ciasta bez pieczenia

Inne przepisy z Kuchnia MagdaLeny

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.