3 pomysły na smoothie z blenderem Braun MultiQuick

3 pomysły na smoothie z blenderem Braun MultiQuick

3 pomysły na smoothie z blenderem Braun MultiQuick

(ten przepis nie został jeszcze oceniony) Dziś mam dla Was pomysły na owocowo-warzywne smoothies, które dodadzą Wam energii w te szare, jesienne dni. Przygotowałam 3 różnorodne przepisy, więc mam nadzieję, że każdy znajdzie ulubiony dla siebie. A czym właściwie jest smoothie? To w zasadzie koktajl na bazie owoców i warzyw, który możecie uzupełnić wodą, herbatą, jogurtem czy sokiem pomarańczowym. Tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia! PRZEPIS NA RÓŻOWE SMOOTHIE połowa świeżego buraka 1/4 świeżego ananasa 3/4 sz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Bazylii

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.