Sernik na zimno z wiśniami

Sernik na zimno z wiśniami

Sernik na zimno z wiśniami

Przepis na : deser

{"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","description":"Wi\u015bnie wsz\u0119dzie wi\u0119c i na serniczku. Doskona\u0142e ciasto na upa\u0142y. Sernik na zimno z wi\u015bniami, \u015bwietnie och\u0142adza, a przy tym nie jest za bardzo s\u0142odki. Galaretka i \u015bwie\u017ce owoce dodaj\u0105 rze\u015bko\u015bci, a nutka kakao na spodzie wyrazu. Jak nie chcecie si\u0119 bawi\u0107 z siekaniem galaretki na wierzchu mo\u017cna j\u0105 zwyczajnie wyla\u0107 na wi\u015bnie, ale fajnie wygl\u0105da... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kosą po patelni

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Rewelacyjne zastosowania cytryny w kuchni

Mało osób zdaje sobie sprawę, że w wielu problemach kuchennych skuteczna może się okazać cytryna.

Czytaj dalej...

Autor

Kosą po patelniKosą po patelni

Kosą po patelni? Czemu nie :) Jak człowiek nie potrafi gotować ale bardzo się stara to i tak coś kiedyś mu wyjdzie. Czasem bokiem czasem do przodu.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sernik, galaretka, herbatniki, wiśnia, fit, sernik na zimno, serniki na zimno, ciasto, pączki, serniczek, ser biały, deser, desery, ciasto na zimno, ciasto z galaretka, ciasto na herbatnikach, deser z galaretka, ciasta z masa, ciasto cytrynowe, ciasto fit, ciasto kakaowe, ciasto wiśniowe

Inne przepisy z Kosą po patelni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.