Flaczki z pieczarek, rozgrzewająca zupa

Flaczki z pieczarek, rozgrzewająca zupa

Flaczki z pieczarek, rozgrzewająca zupa

Przepis na : obiad

{"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","description":"Grzybowa a'la flaki czyli flaczki z pieczarek. Ani to grzybowa, ani flaki - ale pyszna zupa i tak. Bardzo syc\u0105ca i rozgrzewaj\u0105ca. W sam raz na zimowe dni. Bardzo aromatyczna i pe\u0142na mi\u0119sa warzyw i grzyb\u00f3w. Czasem sama nazwa odstrasza bo flaki si\u0119 raczej \u017ale ludziom kojarz\u0105, tu nie ma takich rzeczy w \u015brodku wi\u0119c mo\u017cna nazwa\u0107 po swojemu i domownicy nie b\u0119d\u0119 kr\u0119ci\u0107 nosem.... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kosą po patelni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dieta kapuściana

Zupa kapuściana jest podstawą tej diety, dzięki niej możemy stracić od 3 do 6 kg.

Czytaj dalej...

Autor

Kosą po patelniKosą po patelni

Kosą po patelni? Czemu nie :) Jak człowiek nie potrafi gotować ale bardzo się stara to i tak coś kiedyś mu wyjdzie. Czasem bokiem czasem do przodu.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pieczarki, kurczak, zupa, udka z kurczaka, udka , grzyby, kurczak z pieczarkami, mięso, zupa grzybowa, obiad, kurczak z warzywami, kurczak z czosnkiem, warzywa na patelnie, zupa z selera, zupa pomidorowa

Inne przepisy z Kosą po patelni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.