Sos sałatkowy

Sos sałatkowy

Sos sałatkowy

Mój przepis na sos do każdej sałatki. Lekko ostry od musztardy, kwaśny od soku cytrynowego, zbalansowany miodem - działa za każdym razem! Uwielbiam go szczególnie za możliwość przechowywania - robię większą ilość i zawsze mam w lodówce. Dzięki temu przygotowanie sałatki zajmuje tyle, ile porwanie sałaty :) Polecam, och, jak bardzo! Sos sałatkowy Składniki na ok. 8-10 porcji (przygotowuję w słoiczku ok. 300 ml): 3 łyżki miodu 3 łyżki musztardy* sok wyciśnięty z 1 cytryny** sól pieprz oliwa z oliwek *** Składniki ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Gary Bez dna

Warto przeczytać

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.