Czekolada fit

27
 • Czekolada fit
 • Czekolada fit

  Przepis na : deser

  Moja propozycja czekolady w wersji fit również zagościła w Poradniku KROK PO KROKU Zdrowe Desery. Poradnik możecie kupić we wszystkich salonach Empik oraz salonikach prasowych w całej Polsce. Gorąco polecam, jest pełen cudownych inspiracji na zdrowe desery. Myślę, że przepis bardzo Wam się spodoba, czekolada smakuje pysznie a i bardzo łatwo jest ją zrobić. Składniki: 100 gramów oleju kokosowego 20 gramów karobu lub niskotłuszczowego kakao 10 gramów erytrytolu liofilizowane owoce Wykonanie: Rozpuść erytrytol w ... Czytaj dalej na blogu Garniec Magalie


  Tematycznie do tego przepisu

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  • Dieta dla osób z grupą krwi A
   Dieta dla osób z grupą krwi A

   Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

  Inne przepisy z Garniec Magalie

  Dodaj komentarz