Muffiny z borówkami

Muffiny z borówkami

Muffiny z borówkami

Przepis na : śniadanie

Muffiny z borówkami Jak już doskonale wiecie, dla mnie najważniejszym posiłkiem dnia jest śniadanie. Oczywiście śniadanie smaczne i pożywne, ale nie wymagające dużo zachodu. Bo jak wiadomo poranek jest za krótki na siedzenie w kuchni. Dla tych, którzy są zabiegani jak ja ale cenią sobie bycie fit mam ciekawą propozycję. Smaczne,delikatne i szybkie w przygotowaniu... Artykuł Muffiny z borówkami pochodzi z serwisu Fit Food Brunetki . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Fit Food Brunetki

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Fit BrunetkaFit Brunetka

Chciałabym Ci pokazać że zdrowe jedzenie nie musi być niedobre i nudne. Żeby schudnąć trzeba jeść…Zapraszam Cię do mojego kulinarnego świata.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fit, śniadania, muffiny, dieta, deser, desery, szybkie śniadanie

Inne przepisy z Fit Food Brunetki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.