Warzywna paella

Warzywna paella

Warzywna paella

Paella to tradycyjne hiszpańskie jednogarnkowe danie z ryżu. Te autentyczne przygotowywane są według nabożnych wręcz kulinarnych rytuałów i wymagają specjalnych patelni i odmian ryżu, najlepszych mięs i owoców morza, gotowania na żywym ogniu czy wreszcie znacznej wprawy kucharza. Niech to nie będzie jednak w najmniejszym nawet stopniu zniechęcające dla wszystkich, którzy pragną przygotować paellę – samodzielne stworzenie kolorowej, pysznej, zdrowej i w gruncie rzeczy nieskomplikowanej wersji tej potrawy wy... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Even Better Food

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Autor

Even Better FoodEven Better Food

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryż, papryka, cukinia, mielone, brokuły, ciekawe przepisy, diety, dieta, zielone szparagi, owoce morza, mięso, brokuł, szparagi, risotto, danie jednogarnkowe, ryż z warzywami, wegańskie, makarony, bezglutenowe, makaron, kasza, dania z makaronem, warzywa na patelnie, makaron z patelni, mięso mielone, dania bez mięsa, ryż smażony

Inne przepisy z Even Better Food

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.