Sałatka jarzynowa z groszkiem i kukurydzą

Sałatka jarzynowa z groszkiem i kukurydzą

Sałatka jarzynowa z groszkiem i kukurydzą

Sałatka jarzynowa z groszkiem i kukurydzą to taka sałatka, która nigdy się nie znudzi i świetnie pasuje do wszelkiego rodzaju wędlin czy pieczonych mięs. W wielu domach od lat króluje na świątecznym stole czy podczas innych ważnych uroczystości i doczekała się dziesiątek swoich wersji w zależności od upodobań członków rodziny. Podaję przepis, który mi osobiście najbardziej smakuje. Sałatka może nie jest typowo klasyczna, gdyż nie ma w niej pietruszki ani selera, ale za to dałam kukurydzę, groszek i chrupiące jabłko, ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu e-PrzepisyKulinarne

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna Zarzecka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, salatka ziemniaczana, majonez, ziemniaki, ogórki, sałatka jarzynowa, sałatka z majonezem, jabłka, ogórki konserwowe, sałatka z tuńczykiem, sałatki ze śledziem, sałatka śledziowa, szybka sałatka, sałatka ze śledziem, szybkie sałatki, mięsa pieczone, przekąski, szynka, tuńczyk, śledź, parówki, impreza, mięso, przekąska, sałatka śledziowa z ziemniakami, surówka, przekąski na impreze, przekąska na imprezę, sałatka z marchewki

Inne przepisy z e-PrzepisyKulinarne

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.