Gulasz z kurczaka, marchewki i kopru włoskiego

Gulasz z kurczaka, marchewki i kopru włoskiego

Gulasz z kurczaka, marchewki i kopru włoskiego

Gulasz z kurczaka, marchewki i kopru włoskiego to proste do zrobienia, pyszne i zdrowe danie, które można podać na sycący obiad dla całej rodziny. Robi się go dość szybko, w około pół godziny. Przyznaję, że fenkuł czyli koper włoski był mi do tej pory nieznany, a szkoda, bo jest bardzo smacznym warzywem, który świetnie wpasowuje się do dań z drobiu. Z czym podać gulasz z kurczaka, marchewki i kopru włoskiego? Można go zjadać bez żadnych dodatków lub z kawałkiem bagietki czy innego pieczywa. Jeśli chcecie, ab... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu e-PrzepisyKulinarne

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.