Przepis na śledzie w śmietanie z jabłkiem

Przepis na śledzie w śmietanie z jabłkiem

Przepis na : sałatka

Przepis na śledzie w śmietanie   Śledzie w śmietanie z jabłkiem i porem. Pyszna sałatka śledziowa ze śmietaną na Święta i inne okazje. Urodziny, imieniny, komunie czy sylwester, dobra sałatka śledziowa zawsze się sprawdzi. Jak zrobić śledzie w śmietanie? Śledzie w śmietanie z cebulą czy porem? Aby sałatka śledziowa była pyszna, potrzebny sprawdzony przepis na śledzie w prostych składników. Taki przepis na śledzie ze śmietaną do ziemniaków i jako sałatka. Śledzie w śmietanie z koperkiem czy pietruszką? To j...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, sałatki, sałatka, sałatka śledziowa, sałatka ze śledziem, ryba, sledzie w oleju, ciasto, sylwester, śliwka

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.